A kategorijos vairavimo instruktoriai:

Mūsų vairavimo mokyklos instruktoriai ruošiantys A kategorija visada pasiruošę padėti, patarti ir išaiškinti jums kilusius klausimu, panagrinėti neaiškias situacijas. Susipažinkite su jais: 

Instruktorius: Algirdas Radzevičius 
Stažas ant motociklo: 20m. 
Instruktoriaus stažas:4 metai

Esu Algirdas, užketėjęs motociklininkas, vairuoju motociklą nuo ankstyvos jaunystės,  todėl drąsiai galiu papasakoti daug įvairių nutikimų ir pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi. Turiu aukštąjį išsilavinimą, esu baigęs Kazimiero Simonavičiaus universitetą ir turiu vairavimo instruktoriaus licenziją.  Susitikime pamokose ir leiskite man įrodyti, kad mokymasis gali būti ne darbas, o labai malonus procesas. Trumpas video apie vairavima motociklu su trumpais mano komentarais (šaltinis delfi.lt):

Intruktorius: Darius Jankauskas 
Stažas ant motociklo: 17m. 
Instruktoriaus stažas: 7metai

Esu Darius, a kategorijos vairavimo instruktorius. Šį darbą pasirinkau nes man labai patinka motociklai ir bendravimas su žmonėmis, todėl stengiuosi su mokiniais palaikyti artimą ir draugišką ryšį. Vairavimo pamokų metu stipriai akcentuoju disciplinos, saugumo kelyje, savitarpio pagarbos ir draugiškumo klausimus. Esu laimingas paruošęs daug mokinių su kuriais bendrauju iki pat šių dienų, nes į mokinį žiūrių visu pirma kaip į draugą, ne kaip į klientą. Esu baigęs Mykolo Romerio universitetą ir turiu teisės bakalauro laipsnį. Nuo 14metų dalyvauju auto sporto varžybose ir esu daugkartinis įvairių ralio, slalomo varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Auto sporto patirtis man stipriai padeda mokymo procese, perteikiant psichologinio pasiruošimo žinias ekstremalioms situacijoms, stabdymo, pagreičio supratimą. Mano stažas „ant motociklo“ yra 17 metų, motociklą vairuoju nuo 12 metų uždarose teritorijose ir mėgėjų varžybose, nuo 16m. jau pradėjau dalyvauti eisme turint A1 kategoriją. Ši ilgalaike patirtis ir klaidos mane išmokė daugelio pamokų, kurias galiu paaiškinti ir perteikti mokiniams pamokų metu. Kviečiu mokinius mokytis mūsų mokykloje ir tapti ne tik mūsų mokiniais, o ir draugais. Susimojuokime kelyje 🙂 Keletas video ir foto iš mano gyvenimo, kad susipažintumėte su manimi: