A,A1,A2 kategorijų, motociklo vairavimo kursai

Motociklo vairavimo kursai Vilniuje. Esame daug patirties turinti vairavimo mokykla, kurioje išskirtinį dėmesį kreipiame į vairavimo mokymą motociklu. Esame už saugų savo ar kitų asmenų atžvilgiu vairavimą, todėl mūsų darbo principai pirmenybę teikia saugumui, savitarpio pagarbai ir supratingumui. Žinoma, neatsiejama dalis mūsų darbo yra ir ekstremalus vairavimas, norit išmokti vairuoti motociklą kuo saugiau, turime suprasti motociklo galimybes saugioje ir tam pritaikytoje aikštelėje.

A, A1, A2 kategorijų vairavimo kursai ruošiantis vairavimo egzaminui V.Į. Regitra:

A kategorija, motociklo vairavimo teisės Vilniuje .

Esame motociklų vairavimo mokyklos leidimą turinti įmonė, todėl ruošiame pradedančiuosius vairuotojus, kaip reikia pasiruošti motociklo vairavimo egzaminui ir ne tik. Didelė dalį mūsų praktikos pamokų apima pasiruošimo gyvenimiškoms sąlygoms patarimai.
Paprasčiausiai pasiruošti egzaminui regitroje galite:

Vairavimo teoriją mokantis savarankiškai (eksternu) arba grupėje. Teorija grupėje mokykloje trunka apie 20darbo dienų.
Teorija ruošiantis savarankiškai, kilus neaiškumams, galite susisiekti su vienu iš mūsų instruktoriumi individualiai ir jis tikrai atsakys jums rūpimus klausimus ir pakonsultuos KET testų, KET taisyklių klausimu.

Pagrindinis vairavimo mokymo praktinių pamokų paketas (PLANAS10): 

  • Vairavimo praktinis mokymas(Planas10) – 10 akademinių valandų (kuras įskaičiuotas):
   Į jį įeina 10 akademinių valandų vairavimo su motociklu, tai yra 5 pamokos po 1.5h važiavimo. Trys vairavimai po 1.5h aikštelėje vykdant specialiuosius egzamino pratimus plačiau apie juos paskaitykite „Pratimai A kategorijos egzaminui“ ir dvi pamokos po 1.5h miesto sąlygomis, judriais ir nejudriais keliais. Paskutinės 45 minutės yra skirtos galutinei vairavimo motociklu įskaitai ir yra įvertinami kandidato vairavimo sugebėjimai ir jei sugebėjimai yra patenkinami, įsitikinama ar nėra daroma kritinių klaidų, mokinys yra prileidžiamas prie vairavimo egzamino V.Į. Regitroje.
  • Visi dokumentų tvarkymai, sutarčių sudarymas, vairavimo mokyklos baigimo liudijimo registravimas į VĮ „Regitra“ sistemą.
  • Konsultacijos prieš, po egzamino telefonu ar susitikus.
  • Apsaugos, motociklas, mokymo aikštelė pamoku metu.
  • Palydos automobilis važiavimui mieste su radijo ryšio priemonėmis. Ryškiaspalvė apranga.
   Kaina 250 eurų.

 

Pagrindinis vairavimo mokymo praktinių pamokų paketas (PLANAS20): 

 • Į jį įeina 20 akademinių valandų vairavimo su motociklu, tai yra 10 pamokos po 1.5h važiavimo. Šio plano pagrindinis privalumas yra unikalus mokymo planas, dėl didesnio kiekio valandų yra dėmesingiau mokoma kasdienių situacijų, važiavimo mieste. Visos pamokos yra iš anksto derinamos su mokiniu ir patvirtinamas pamokos eigos planas. Plane būtinai turi būti bent trys vairavimai po 1.5h aikštelėje vykdant specialiuosius egzamino pratimus plačiau apie juos paskaitykite „Naudinga informacija“ ir dvi pamokos po 1.5h miesto sąlygomis, judriais ir nejudriais keliais. Paskutinės 45 minutės yra skirtos galutinei vairavimo motociklu įskaitai ir yra įvertinami kandidato vairavimo sugebėjimai ir jei sugebėjimai yra patenkinami, įsitikinama ar nėra daroma kritinių klaidų, mokinys yra prileidžiamas prie vairavimo egzamino V.Į. Regitroje.
 • Visi dokumentų tvarkymai, sutarčių sudarymas, vairavimo mokyklos baigimo liudijimo registravimas į VĮ „Regitra“ sistemą.
 • Konsultacijos prieš, po egzamino telefonu ar susitikus.
 • Pamokų metu suteikiame apsaugas, motociklą, mokymo aikštelę.
 • Palydos automobilis važiavimui mieste su radijo ryšio priemonėmis. Ryškiaspalvė apranga.

  PLANAS20  yra rekomenduojamas žmonėms, kurie nėra sėdėję ant motociklo ir neturi patirties. Taip sutaupoma šiek tiek pinigų ir susidarius pastovų ir nuoseklų mokymo planą yra pasiekiami geresni rezultatai ir yra geriau pasiruošiama vairavimui gatvėje, realiomis sąlygomis.

  Papildomos vairavimo pamokos

  Jei turite abejonių savo sugebėjimais ar esate nepatenkintas jau esamu instruktoriumi mes teikiame papildomų pamokų paslaugas. Papildomas vairavimo pamokas teikiame tiek patyrusiems, ilgai nevažiavusiems motociklistams, tiek pradedantiesiems. Pagrindiniai mūsų privalumai draugiškas bendravimas ir didelė patirtis.
  Vairavimo pamokų metu suteikiame motociklus (kuras įskaičiuotas), visas apsaugas: šalmą, pirštines, apsauginius šarvus, kelių apsaugas. Nuomojame apsaugas ir motociklus VĮ „Regitra“ egzaminui.


Papildomi privalumai, kuriuos gauna mūsų mokiniai

Į visus mūsų mokymo planus įeina asmeninės konsultacijos prieš ir po praktikos egzamino. Padedame mokiniams įsigyti motociklą, konsultuojame kilus techniniams nesklandumams. Mūsų mokiniai mums yra kaip moto šeimos nariai, todėl palaikome glaudų ryši ir bendraujame su jais įvairiai klausimais jau po išlaikyto egzamino.
Prie kiekvieno plano mūsų mokinys gauna 15-25% nuolaidas mūsų partnerių Moto aprangų ir aksesuarų parduotuvėse, 50eurų nuolaidą MOTOINN motociklų pardavimo salone, 30proc. nuolaidą moto priekabos nuomai jūsų kelionėms, 10% procentų nuolaidą dovanų pakuotėms ir dėžutės „Pakavimo prekės
Mūsų mokiniai nemokamai gali mokytis mūsų aikštelės teritorijoje savarankiškai.
Užtikriname šaltus nervus ir šiltą priėmimą. Esame draugiški, nekeliantys „STRESO“ instruktoriai. Su savo mokiniais užmezgantys ryšį ne tik kaip „Instruktorius ir mokinys“ bet kaip draugai.
Norint užsirašyti į vairavimo kursus. Rekomenduojama išsilaikyti teorijos egzaminą V.Į. Regitra. Norint laikyti teorijos egzaminą nepamirškite perskaityti KET knygelę ir paspręsti KET testus. Nemokamai KET testus galite spręsti mūsų padalinyje Naugarduko 28-10, Vilnius. Mokamus KET testus internetu galima rasti internete, bet mes rekomenduojame, www.arsleidiniai.lt.  Prieš einant laikytis teorijos egzamino jums reikės tam tikrų medicininių pažymų daugiau galite perskaityti mūsų skyrelyje naudinga informacija „Dažnai užduodami klausimai DUK“ ir „Naudinga informacija„.

Kilus klausimams būtinai atsakysime viską tel. +37065694776 Instruktorius Darius arba el. paštu [email protected]